на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти Безымянный

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Infocom.ua > Клієнти про нас > Державний центр зайнятості
Клієнти про нас

Державний центр зайнятості

Проект створення СП "Інфоком" корпоративної телекомунікаційної мережі для Державного центру зайнятості

Що стало стимулом для створення корпоративної мережі та як проходила підготовка до реалізації проекту, про це розповідає Сергій Тимофійович Юхно, керівник відділу інформаційно-аналітичних систем Державного центру зайнятості.

Актуальність створення єдиної технології обслуговування незайнятого населення була зумовлена економічною ситуацією в Україні.
Унікальна технологія була розроблена у Державному центрі зайнятості і по завершенні захищена відповідними патентами.

Для успішного функціонування створеної системи у масштабах країни була необхідна надійна телекомунікаційна мережа. Це і стало основним поштовхом до створення корпоративної мережі Державного центру зайнятості.

У 2000 році серед провайдерів телекомунікаційних послуг був проведений тендер зі створення корпоративної мережі для Державного центру зайнятості, починаючи з київського офісу та закінчуючи найбільш віддаленими точками в регіонах. При цьому вартість всього комплексу робіт, що виконуються з’явилась значно нижче, ніж у альтернативному випадку, коли поетапне створення мережі та супровід проекту здійснювались б декількома провайдерами послуг.

Головною перевагою СП "Інфоком" порівнянно з іншими провайдерами, що брали участі у тендері, стало те, що компанія пропонувала комплексний підхід до розв'язання завдання. Підхід СП "Інфоком" полягав не тільки у проектуванні та розгортанні мережі, а й технічній підтримці функціонування мережі на всіх її рівнях.

У результаті створено глобальну корпоративну мережу загальнонаціонального масштабу, яка дозволяє забезпечити передачу даних з найвіддаленіших населених пунктів в районні та обласні центри та далі, у центральний департамент, розташований у Києві. Таким чином, доступ до ресурсів інформаційно-аналітичної системи будуть мати філіали Центру, що розташовані у великих населених пунктах України.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Козицьгого, 22
Тел. : +380 (432) 35-10-27
E-mail: office@in.vn.ua