на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти Безымянный

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Infocom.ua > Клієнти про нас > "Реємтсма-Україна"
Клієнти про насВідкрийте своє представництво в Інтернет!


"Реємтсма-Україна"

Компанія "Реємтсма-Україна":"Ми можемо повністю зосередитись на питаннях керування бізнесом"

-   Керівник відділу інформаційних технологій "Реємтсма-Україна", Михайло Володимирович Літвиновський, люб'язно розповів про спільну роботу з СП "Інфоком".

Компанія "Реємтсма-Україна" має структуру холдингу та складається із декількох підприємств. Відразу ж після становлення компанії виникла потреба створення корпоративної інформаційної мережі, яка з'єднала б локальні мережі холдингу - його одинадцять торговельних представництв, 26 регіональних складів та три центральних офіси у Києві та Черкасах в єдиний інформаційний простір з прямим виходом на Гамбург. Створення такої мережі почало здійснюватись у 1998 році. Маючи точки доступу в усіх необхідних нам місцях, СП "Інфоком" надало рішення у вигляді транспортної мережі УкрПак. Первісно інформаційна мережа базувалась на протоколі Х.25. В результаті аналізу не тільки технічних, й економічних показників були зроблені висновки щодо необхідності переходу на використання технології Frame Relay від СП "Інфоком". При виборі провайдера Інтернет СП "Інфоком" виграло тендер серед шістьох компаній України.

Спільну працю з СП "Інфоком" побудовано на високих вимогах до послуг передачі даних. З причини того, що компанія "Реемтсма-Україна" займається бізнесом у сфері, де існує висока конкуренція, для досягнення успіху у бізнесі засоби передачі інформації відіграютьь важливу роль. Працюючи з такими компаніями, як "Інфоком", ми, незважаючи на те, що маємо потужну інфраструктуру, можемо повністю відмовитись від утримання у штаті спеціалістів по телекомунікаціях з високою заробітною платнею. Коло питань, якими займаються нечисленні ІТ-фахівці, містить у собі формування основних вимог до засобів передачі даних, виходячи із потреб та завдань ефективного керування бізнес-процесами. Процес же узгодження технічних вимог з "Інфоком" нескладний та оперативний.

СП "Інфоком" несе відповідальність за працездатність нашої корпоративної мережі, починаючи від точки входу до мережі та охоплює всі канали по Україні.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Козицьгого, 22
Тел. : +380 (432) 35-10-27
E-mail: office@in.vn.ua