на головну сторінку Infocom
Послуги передачi даних Iнтернет Дата-центр IP-телефонiя Комплекснi мережевi рiшення
Про нашу компанію Наша мережа Послуги Прес-центр Клієнти про нас Соціальні проекти Безымянный

розширений пошук
мапа сайтуконтакти
Infocom.ua > Клієнти про нас > АППБ "АВАЛЬ"
Клієнти про нас

АППБ "АВАЛЬ"

Великий банк створює велику корпоративну мережу

АППБ "АВАЛЬ" за допомогою СП "Інфоком" розв'язуєзавдання об'єднання районних відділень у корпоративну мережу.
Більшість відділень банку, маючи у своєму розпорядженні сучасні телекомунікаційні сервіси, може надавати широкий спектр банківських послуг високого рівня якості майже до районних центрів України.

На питання стосовно реалізації такого масштабного проекту погодився відповісти заступник голови Правління банку Яків Васильович Смолій.

-   Розкажіть про історію знайомства банку "Аваль" та СП "Інфоком".

-   СП "Інфоком ми знаємо як одного з найбільших операторів у галузі передачі даних вже достатньо давно. Першу угоду між нами було укладено ще в 1994 році. Визначаючи партнера для побудови нашої корпоративної мережі у районах, ми впевнились, що із завданням організації каналів зв'язку між обласними та районними центрами наврядчи хто-небудь впорається краще. Досвід реалізації масштабних проектів та присутність вузлів зв'язку більш ніж у 90% районних центрів та великих міст України стали переконливим аргументом на користь вибору цієї компанії.

-   Що стало підставою для виконання такого великого телекомунікаційного проекту?

-   Оскільки одним із ключових моментів стратегії банку є розвиток розгалуженої мережі філіалів, надійна інфраструктура є базою нормальної роботи бізнес-додатків та, відповідно, можливістю успішного надання великого спектру послуг у всіх віддалених куточках країни.
Розуміючи всю важливість організації передачі інформації між філіями, ми делегували побудову корпоративної мережі одному із найбільших та досвідчених операторів телекомунікаційного сервісу - СП "Інфоком".

Необхідність створення сучасної мережі передачі даних потребує гідного становища банку на ринку. За десятиріччя свого існування мережа філіалів АППБ "Аваль" постійно збільшувалась і на даний момент становить більш як 1200 відділень. Традиційні засоби зв'язку вже не відповідають дійсності.ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ 
Україна, 21050, м. Вінниця, вул. Козицьгого, 22
Тел. : +380 (432) 35-10-27
E-mail: office@in.vn.ua